Stolik ogrodowy Keter-Curver Lago Lounge Side biały

Czas realizacji: od 3 do 7 dni roboczych

Koszty transportu

 • Przedpłata
  16,00 zł
   
 • Pobranie
  19,00 zł
   

49 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Masz mało miejsca na balkonie czy tarasie? Nie wiesz jak zagospodarować niewielką powierzchnię użytkową tak, by było praktycznie, modnie i po prostu ładnie? Polecamy stolik ogrodowy Keter – Curver Lago Lounge Side! Wypijesz przy nim kawę, przeczytasz książkę lub zajmiesz się pracami biurowymi.

 

 

 

 

 

 

Ten mały a jakże praktyczny oraz nowoczesny stolik doda uroku każdemu balkonowi lub tarasowi, a jego biały kolor doda świeżości i subtelności. Sprawdzi się również w ogrodzie. Tam doskonale uzupełnią go leżaki z oferty Keter- Curver czy krzesła Lago body.

Stolik wykonany został z polipropylenu, dzięki czemu nie straszne mu niekorzystne warunki atmosferyczne. Cechuje go też wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Łatwo utrzymać go w czystości.

 

 

 

Sprawdź inne produkty z naszej oferty mebli ogrodowych.

   

ZAPEWNIAMY 2 LATA GWARANCJI NA NASZE PRODUKTY!

 

Postaw na funkcjonalność oraz najlepszą jakość! Dołącz do setek zadowolonych klientów!

 

    

    

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Parametry techniczne

Producent ALLIBERT

Produkty powiązane

Stoły ogrodowe

Koszty transportu

 • Przedpłata
  16,00 zł
   
 • Pobranie
  19,00 zł
   

Dostawa gratis

 

Przy zamówieniu powyżej 500 zł dostawa gratis*.

* dotyczy tylko opcji przedpłata