Oprawy wpuszczane w podłoże

Oprawy wpuszczane w podłoże

CANNES

Lampy do ogrodu

Cannes

 

Cena 143,00 zł
JAKARTA

Lampy do ogrodu

Jakarta

 

Cena 441,00 zł
RIMINI

Lampy do ogrodu

RIMINI

 

Cena 358,00 zł
Leda

Lampy zewnętrzne

Leda

Cena podstawowa 119,00 zł

Cena 109,00 zł
  • Promocja

Oprawy wpuszczane w podłoże to przydatne do oświetlenia podjazdu oraz tarasów oczka dostępne w szerokim asortymencie. Oprawy wpuszczane w podłoże pozwolą oświetlić dekoracyjnie lub też mocnym światłem elewację, ale też wskazać kierunek podjazdu czy ścieżki. Dostępne w mocnych i trwałych oprawach okrągłych lub kwadratowych o różnych wielkościach. Na pewno sprawią, że ogród oraz podjazd będą bezpieczniejsze oraz zyskają ładniejszy wygląd. Oczka oświetleniowe wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe, które można również dokupić osobno i dopasować do swoich potrzeb. Oprawy wpuszczane w podłoże jakie posiadamy w swojej ofercie z pewnością sprawdzą się w twoim ogrodzie lub przestrzeni, którą chcesz oświetlić. W swojej ofercie posiadamy oprawy wpuszczane w podłoże wysokiej jakości od najlepszych producentów, którzy gwarantują długoletnie użytkowanie swoich produktów. Oprawy wpuszczane w podłoże zazwyczaj montowane są w dziury w ziemi, które zostały wcześniej przystosowane i posiadają zasilanie na energię elektryczną. W swojej ofercie posiadamy również lampy wpuszczane w podłoże zasilane solarnie tzn. w dzień ładują się energią słoneczną i w nocy oddają światło oświetlając potrzebną przestrzeń.

Oprawa wpuszczona

Oprawa wpuszczona w podjazd czy ścieżkę, która prowadzi od uliczki do wejścia pozwoli na oświetlenie wejścia do Twojego domu jak i sprawi że będzie ono bardziej bezpieczne i dekoracyjnie oświetlone. Takie oświetlenie, które wydobywa się z podłoża daje niesamowity efekt. Oprawa wpuszczona w podłoże jest specjalnie zabezpieczona i można po niej chodzić oraz jeździć. Takie oprawy pozwalają na swobodne przemieszczenie się w miejscach, gdzie nie ma innego oświetlenia.

Zobacz również nasze lampy ogrodowe kule, które stanowią piękne i nowoczesne oświetlenie Twojego ogrodu.

Lampy wpuszczane

Lampy wpuszczane to tak zwane lampy wpustowe w podłoże aby uzyskać oświetlenie wypływające z ziemi. Co daje niesamowity efekt. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę lamp wpuszczanych od najlepszych polskich i zagranicznych producentów, którzy oferują lampy wpuszczane najwyższej jakości i gwarantują użytkowanie ich przez wiele lat. Lampy wpuszczane oddają światło, które można kierować w kierunku, który oświetli nam miejsce najbardziej wymagające światła. Lampy wpuszczane jakie posiadamy w swojej ofercie z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.