TK Lighting

Łącznie produktów: 913
Pokazano 1-32 z 913 pozycji

Lampy TK Lighting to wyjątkowe polskie oświetlenie. Szeroka gama żyrandoli, nowoczesnych lamp wiszących i innowacyjnych plafonów sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie lampy dla siebie. TK Lighting to Polska firma, która kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo i jakoś wykonania oświetlenia. TK Lighting może się pochwalić szeroką gamą oświetlenia dedykowanego do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. W tych miejscach lampy są szczególnie narażone na kontakt z parą wodną i ważne, aby lampy TK Lighting posiadały wysoki stopień szczelności. Dodatkowo TK Lighting zasługuje na słowa pochwały za lampy dla dzieci. Szeroka gama lamp wiszących i plafonów sprawia, że idealnie można dobrać ciekawą lampę zarówno do wysokiego, jak i niskiego pokoju dziecka. Wszystkie abażury do plafonów TK Lighting mocowane są do stelaża za pomocą magnesów. Takie rozwiązanie w TK Lighting plafonach znacznie ułatwia wymianę żarówki.

Obejrzyj także rzeźby ogrodowe marki Violmar - znajdziesz tam między innymi urocze aniołki i krasnale do Twojego ogrodu.

Lampy TK

Lampy tk to przede wszystkim nowoczesne oświetlenie. Na lampy tk składa się szeroka kolekcja oświetlenia z abażurami wykonanymi z drutu. Lampy tk z drutu cieszą się największą popularnością i nie ma co się temu dziwić. Szeroki wybór i finezyjne kształty sprawiają, że lampy tk z drutu z łatwością można dobrać do takich wnętrz jak salon, sypialnia, jadalnia czy kuchnia. Lampy tk to również żyrandole z kwiecistymi abażurami. Tego typu lampy tk świetnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu prowansalskim lub retro. Na szczególną uwagę zasługują lampy TK przeznaczone do ściennego montażu. Ścienne lampy TK to kinkiety z włącznikiem usytuowanym na obudowie i bardzo często z dodatkowym z ruchomym ramieniem. Zastosowanie takiego rozwiązania w lampy TK znacznie ułatwia i podnosi komfort ich użytkowania. Lampy TK to także szeroka gama plafonów. Plafon, który znacznie wyróżnia się na tle innego oświetlenia to lampy TK Kantoor. Plafony Kantoor to lampy TK z materiałowym abażurem, który posiada geometryczne zagięcia. Tego typu lampy TK bardzo ładnie prezentują się w takich wnętrzach jak salon czy sypialnia.

Kinkiet TK Lighting

Praktycznie w każdym wnętrzu wykorzystujemy dodatkowe oświetlenie, jakim są kinkiety. Kinkiety TK Lighting cechuje się wysoką jakością wykonania i możliwością montażu praktycznie w każdym miejscu. Kinkiet TK Lighting może być z materiałowym abażurem, szklanym klosze, dekoracyjną żarówką, a nawet drucianym abażurem. Kinkiet TK Lighting posiada włącznik na obudowie lub w zależności od modelu na kablu do gniazdka. Kinkiet TK Lighting jest świetnym rozwiązaniem w takim wnętrzu jak sypialnia. Montując kinkiet TK Lighting przy łóżku zyskujemy dodatkowe miejsce na stoliku nocnym, oraz doskonale oświetlamy sobie przestrzeń przy łóżku. Niektóre kinkiet TK Lighting posiadają wysoki stopień IP i świetnie nadają się do takich wnętrz jak kuchnia czy łazienka. Kinkiet TK Lighting to również bardzo dekoracyjne oświetlenie, które znacznie wpłynie i podkreśli aranżację wnętrza, w którym zostanie zawieszony.

Oświetlenie TK Lighting

Oświetlenie TK Lighting to lampy Polskiego producenta w całości wyprodukowane tylko z polskich materiałów. Oświetlenie TK Lighting to przede wszystkim nowoczesne lampy wiszące wykonane z drutu lub innowacyjne stelaże z możliwością zamontowanej samej dekoracyjnej żarówki. Na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie TK Lighting w stylu pająk. Długie zwisy, które można we własnych zakresie regulować plus kilka źródeł światła, które można zamocować w dowolnym miejscu na suficie sprawiają, że można stworzyć wyjątkową świetlną aranżację. Oświetlenie TK Lighting nad stół to szeroka gama lamp wiszących czy plafonów na kilka źródeł światła. Tego typu oświetlenie TK Lighting idealnie oświetli przestrzeń przy stole. Oświetlenie TK Lighting to również ciekawe lampy stołowe i podłogowe. Dużą popularnością cieszy się oświetlenie TK Lighting typy trójnóg. Abażur oparty na drewnianej podstawie stanowi doskonałe dodatkowe oświetlenie salony czy sypialni. Oświetlenie TK Lighting to głównie lampy z drutu, ale i również z drewna.