Sztuczne choinki

Choinki

Sztuczne choinki to bardzo praktyczne drzewka bożonarodzeniowe. Sztuczne choinki cieszą nasze oko i wprowadzają świąteczną atmosferę we wnętrzu znacznie dłużej niż żywe drzewka. Prezentowane przez nas sztuczne choinki są zawsze gęste i nie gubią igieł. Dzięki temu zyskasz więcej czasu na rodzinne celebrowanie świąt niż na wieczne sprzątanie igieł pochodzących od żywego drzewka. Dodatkowo wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy w swojej ofercie sztuczne choinki o różnych wysokościach i szerokościach. Posiadaczom małych mieszkań polecamy wąskie sztuczne choinki, które zajmują mało miejsca, a cieszą oko i wprowadzają do wnętrza świąteczną atmosferę. Jeżeli w naszym domu przebywają małe dzieci warto pokusić się o mniejsze sztuczne choinki, które postawimy na stole lub komodzie. Takie rozwiązanie zwiększy bezpieczeństwo naszych pociech.

Choinka sztuczna

Choinka sztuczna to idealna alternatywa dla żywej choinki. Prezentowana przez nas choinka sztuczna doskonale pasuje do salonów, przedpokoi, ale i również świetnie będzie się prezentować w biurze, sklepie czy innym miejscu pracy. Choinka sztuczna jest łatwa w montażu i bardzo łatwo ją przechowywać, ponieważ nasze sztuczne choinki wysyłamy w solidnych kartonach. Choinka sztuczna jest solidnie wykonana, nie gubi igieł i może stanowić drzewko bożonarodzeniowe zdobiące nasz dom przez wiele lat. Choinka sztuczna z młodymi odrostami to model choinki, który cieszy się największym powodzeniem. Wąska choinka sztuczna czy niska choinka sztuczna to rodzaj drzewka bożonarodzeniowego przeznaczonego do nieco mniejszych mieszkań. Choinka sztuczna do małego mieszkania nie powinna zabierać dużo miejsca a jednocześnie powinna ładnie się prezentować.

Zobacz, co jeszcze możesz u nas nabyć na Święta - świeczniki, dekoracje i inne ozdoby świąteczne już teraz w naszym sklepie.

Sztuczna jodła

Sztuczna jodła to drzewko bożonarodzeniowe, które do złudzenia przypomina żywą choinkę przyniesioną prosto z lasu. Prezentowana przez nas sztuczna jodła występuje w dwóch wersjach. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się sztuczna jodła z ośnieżonymi końcami igieł. Sztuczna jodła w tej wersji bardzo ładnie się prezentuje i nie wymaga wielu ozdób, by doskonale zdobić wnętrze, w którym zostanie postawione. Warta uwagi jest choinka sztuczna jodła na pniu. Tego typu nowoczesna sztuczna jodła na pniu to absolutny hit, jeżeli chodzi o sztuczne choinki. Sztuczna jodła ma łagodnie pochylone gałązki w dół pozwala to na dowolne rozmieszczenie ozdób na drzewku. Sztuczna jodła posiada już w komplecie stabilny stojak podtrzymujący drzewko.

Sztuczny świerk

Sztuczny świerk to tradycyjna choinka pasująca do każdego wnętrza. Sztuczny świerk występuje w kilku wysokościach, tak aby każdy mógł sobie dobrać idealną drzewko pasujące do swoich wnętrz. Sztuczny świerk pasuje nie tylko do domu, ale jest również świetnym drzewkiem bożonarodzeniowym, które można postawić w miejscu pracy. Sztuczny świerk posiada już w komplecie stabilny stojak podtrzymujący drzewko. Mamy również w swojej ofercie sztuczny świerk na pniu. Sztuczny świerk na pniu do złudzenia przypomina świeżo ściętą choinkę przyniesioną prosto z lasu. Sztuczny świerk dodatkowo występuje w wersji z młodymi odrostami lub oszronionymi gałązkami. Dodatkowe zdobienia sprawia, że choinka sztuczny świerk nie wymaga dużej ilości ozdób. Sztuczny świerk nie gubi igieł i jest łatwiejszym drzewkiem w utrzymaniu czystości w porównaniu do żywej choinki.