ImoLight Tekstylia

Kolorowe poduszki i poszewki to wyjątkowe imolight tekstylia. Największym atutem prezentowanych przez nas imolight tekstylia to fakt, że są wykonane z takich samych materiałów jak lampy. Dzięki temu, że imolight tekstylia pasują do lamp, można stworzyć idealne aranżacje wnętrz. Imolight tekstylia to zbiór nowoczesnych poduszek i poszewek do pokoju dziecka. Największą popularnością cieszą się imolight tekstylia wykonane z materiału minky. Imolight tekstylia wykonane z materiału minky są bardzo miłe w dotyku i swoim wyglądem znacznie ocieplają wizerunek całego wnętrza. Imolight tekstylia to nie tylko tradycyjne poduszki o wymiarach 40 x 40. Imolight tekstylia to również finezyjne poduszki w kształcie chmurki, gwiazdki, a nawet księżyca.

Imolight poduszki

Oferta sklepu to nie tylko lampy i żyrandole to również poduszki i poszewki. Na szczególną uwagę zasługują imolight poduszki. Ta wyjątkowa kolekcja kolorowych poduszek sprawia, że imolight poduszki są tak często wybierane przez naszych klientów. Imolight poduszki są bardzo często wykonane z takich samych materiałów jak lampy. Dzięki takiemu rozwiązaniu imolight poduszki cieszą się tak dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Imolightpoduszki to dość duża kolekcja poduszek w kropeczki, zygzaki, a nawet w gwiazdki. Imolightpoduszki to nie tylko tekstylia przygotowane z myślą o dzieciach. Ciekawą alternatywą i dopełnieniem lamp jest kolekcja wyjątkowych poduszek Premium. Imolight poduszki Premium również swoim wyglądem i stylem nawiązują do prezentowanych przez nas lamp, razem tworząc nietuzinkowe aranżacje wnętrz.

Na stronie naszego sklepu możesz dostać także żarówkę marki Integral - polecamy.

Poduszka księżyc

Na tle wszystkich prezentowanych przez nas poduszek i tekstyliów wyróżnia się poduszka księżyc. Ta precyzyjnie wykonana poduszka księżyc występuje w trzech wersjach do wyboru. Największą popularnością cieszy się poduszka księżyc o gładkiej strukturze. Tego typu poduszka księżyc będzie pasowała do każdej aranżacji wnętrza i ozdobi nie tylko pokój dziecka, ale będzie fajną alternatywą dla tradycyjnych poduszek w salonie czy sypialni. Doskonale prezentuje się poduszka księżyc w gwiazdki. Delikatny materiał i wygodny kształt sprawiają, że poduszka księżyc jest świetną przytulanką i ułatwia zasypianie. Warta uwagi jest również poduszka księżyc z uśmiechniętą buźką i kokardką. Dodatkowym walorem jest fakt, że poduszka księżyc posiada możliwość wyboru koloru kokardki. Taka poduszka księżyc bardzo fajnie prezentuje się we wnętrzu a zarazem poprawia nastrój i samopoczucie dzieci.

Poduszka chmurka

Poduszka chmurka, którą można znaleźć na naszej stronie to nie tylko zwykła poduszka w kształcie chmurki. Spośród wielu modeli można wyróżnić: Poduszka chmurka Zippo. To taki typu poduszki chmurki, która posiada oprócz uśmiechniętej buźki nóżki. Poduszka chmurka z nóżkami bardzo ładnie wygląda postawiona na meblach czy łóżku a dodatkowo wzór w zygzaki użyty przy nóżkach dodatkowo ozdabia całą poduszkę. Dużą popularnością cieszy się poduszka chmurka z nóżkami minky. Miękki w dotyku materiał minky i możliwość wyboru kolorów pastelowych odcieni materiału minky sprawia, że każdy znajdzie najlepszą dla siebie poduszkę chmurkę z nóżkami minky. Poduszka chmurka bardzo ładnie prezentuje się w pokoju dziecka a dodatkowo stanowi ozdobę i przytulankę w jednym.