Kaja Oświetlenie

Łącznie produktów: 785
Pokazano 1-32 z 785 pozycji

Oświetlenie Kaja to bogata kolekcja lamp wiszących, żyrandoli, kinkietów i lamp stołowych oraz podłogowych. Oświetlenie Kaja w głównej mierze składa się z nowoczesnych lamp charakteryzujących się innowacyjnym wzornictwem i nietuzinkowym kształtem lamp. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się oświetlenie Kaja z odsłoniętymi żarówkami. Ten typ lamp doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu loftowym, ale i nie tylko. Oświetlenie Kaja to nie tylko nowoczesne wzornictwo. Do wnętrz urządzonych w stylu retro polecamy klasyczne oświetlenie Kaja. Oświetlenie Kaja idealnie pasuje do takich wnętrz jak salon, sypialnia, kuchnia czy jadalnia. Warto również zwrócić uwagę na oświetlenie Kaja dedykowane do pokoi dziecięcych. Kolorowe lampki biurkowe w kształcie ulubionych zwierząt czy lampy wiszące dla dzieci zachwycą każdego.

Kaja oświetlenie

Kaja oświetlenie to zbiór najwyższej jakości lamp. Kaja oświetlenie to przede wszystkim lampy wykonane ze starannością o każdy szczegół. Kaja oświetlenie cieszące się największym powodzeniem to lampy wykonane z drutu. Lampy wiszące z drutu bardzo ładnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach, ale i nie tylko. Dużym powodzeniem z kolekcji kaja oświetlenie, cieszy się lampa podłogowa Geo. Jest to charakterystyczna lampa stojąca składająca się z trzech źródeł światła. Lampa podłogowa Geo nie posiada tradycyjnych kloszy czy abażurów tylko wygięte z drutu geometryczne wzory. Tego typu kaja oświetlenie to nie tylko dodatkowe źródło światła, ale i ciekawa ozdoba każdej aranżacji. Kaja oświetlenie, które zasługuje na szczególną uwagę to również żyrandole świecznikowe. Tego typu lampy bardzo ładnie prezentują się we wnętrzach urządzonych w nieco klasycznym stylu.

Kinkiet Kaja

Kinkiet Kaja cieszący się dużą popularnością to lampa składająca się z drucianego abażura. Odkryte żarówki przy tego typu lampie dają dużo światła i stanowią dodatkową dekorację. Na drugim miejscu pod względem popularności uplasował się kinkiet świecznikowy. Tego typu kinkiet Kaja do złudzenia przypomina zapaloną świeczkę. Taki kinkiet Kaja świetnie pasuję do aranżacji w stylu retro. Jako popularny kinkiet Kaja można również zaliczyć kinkiet z abażurem lub szklanym kloszem, które dają bardzo urokliwe i klimatyczne światło. Coraz częściej tradycyjne lampki stołowe stawiane na stolikach nocnych w sypialni zostają wypierane na rzecz kinkietów. Kinkiet Kaja usytuowany przy łóżku stanowi dodatkowe źródło światła do czytania i jednocześnie gwarantuje dodatkowe miejsce na stoliku nocnym. Kinkiet Kaja stanowi nie tylko dodatkowe źródło światła w sypialni. Tego typu kinkiety równie dobrze prezentują się w salonie, a nawet kuchni.

Lampa biurkowa Kaja

Lampa biurkowa Kaja ciesząca się największym powodzeniem to lampa biurkowa dla dzieci. Ciekawe i kolorowe wzornictwo zachwyci każdego nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Lampa biurkowa Kaja w kształcie pieska, kotka czy żyrafy oprócz funkcji oświetleniowej jest również ciekawą dekoracją. Tego typu lampa biurkowa Kaja posiada ruchome ramię pozwalające regulować kąt padania światła, ale i nie tylko. Ciekawym dodatkowym źródłem światła jest umiejscowiony dodatkowy moduł led w podstawie lampy, które może służyć jak oświetlenie nocne. Tego typu lampa biurkowa Kaja posiada dodatkowo umiejscowiony w podstawie pojemnik na przybory biurowe. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi pracę na biurku a dodatkowo wprowadzi na nim ład i porządek.

Obejrzyj także produkty marki Kbaybo - eleganckie dyfuzory posiadające zdolność odświeżania i nawilżania powietrza.