Stolik ogrodowy Keter-Curver Lago Lounge Side CE biały

 

Stolik ogrodowy Keter-Curver Lago Lounge Side CE biały

49,00 zł
Ilość

22 266 0 808
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 500zł
22 266 0 808
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
 
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
 
BEZPIECZNA PRZESYŁKA
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 500zł
 

Masz mało miejsca na balkonie czy tarasie? Nie wiesz jak zagospodarować niewielką powierzchnię użytkową tak, by było praktycznie, modnie i po prostu ładnie? Polecamy stolik ogrodowy Keter – Curver Lago Lounge Side! Wypijesz przy nim kawę, przeczytasz książkę lub zajmiesz się pracami biurowymi.

 

 

 

 

 

 

Ten mały a jakże praktyczny oraz nowoczesny stolik doda uroku każdemu balkonowi lub tarasowi, a jego biały kolor doda świeżości i subtelności. Sprawdzi się również w ogrodzie. Tam doskonale uzupełnią go leżaki z oferty Keter- Curver czy krzesła Lago body.

Stolik wykonany został z polipropylenu, dzięki czemu nie straszne mu niekorzystne warunki atmosferyczne. Cechuje go też wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Łatwo utrzymać go w czystości.

 

 

 

Sprawdź inne produkty z naszej oferty mebli ogrodowych.

   

ZAPEWNIAMY 2 LATA GWARANCJI NA NASZE PRODUKTY!

 

Postaw na funkcjonalność oraz najlepszą jakość! Dołącz do setek zadowolonych klientów!

 

    

    

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Napisz swoją opinię

Koniecznie zobacz

Produkty powiązane