Wielofunkcyjny stolik Keter CREATIVE FUN CE jasnozielony

  • Promocja
 

Wielofunkcyjny stolik Keter CREATIVE FUN CE jasnozielony

99,00 zł
119,00 zł Oszczędzasz: 20 zł
Ilość

22 266 0 808
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 500zł
22 266 0 808
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
 
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
 
BEZPIECZNA PRZESYŁKA
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 500zł
 

Wielofunkcyjny stolik Keter CREATIVE FUN to idealny prezent dla dziecka. Porusza wyobraźnię i twórczość, całkowicie angażuje dziecko w zabawę. Pobudza zmysły, szczególnie zmysł dotyku, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju naszych pociech. Rozwija zdolności manualne, które w dobie smartfonów są tak zaniedbane.

 

 

Zaufaj liderom na rynku i postaw na sprawdzoną jakość. 

   

 

Proponowany produkt można nazwać przenośną piaskownicą, służy do zabawy z wodą i piaskiem. Zawiera dodatkowe akcesoria w skład, których wchodzą: 2 duże pojemniki mające pojemność 15l i 4 mniejsze, znajdujące się w rogach piaskownicy (z czego 2 z nich to wysokie pojemniki - jeden jest sitkiem do piasku a pozostałe 2 to zaślepki do 2 otworów, pełniące jednocześnie funkcję foremek).

Piaskownica jest składana, po złożeniu ,,bocznych skrzydeł’’ można z niej korzystać tak, jak ze zwykłego stolika, co umożliwia dziecku tworzenie dzieł sztuki innego rodzaju, np. rysunku czy ulepionej figurki.

Z produktu można korzystać zarówno na dworze, jak i w domu. Dzięki czemu dziecko będzie z niej korzystało przez cały rok, nie tylko sezonowo. Jeśli obawiasz się piasku w Twoim domu, z powodzeniem możesz zastąpić go piaskoliną.  

 

 

 

 

 

Wielofunkcyjny stolik Keter CREATIVE FUN jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym od 18 miesiąca do 5 lat. Stolik wytrzyma obciążenie aż do 30 kg. Jest wykonany z polipropylenu (tworzywa sztucznego najwyższej jakości). Dlatego nie musisz pamiętać o nim przy każdej, najmniejszej zmianie pogody. Cechuje go wysoka odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Produkt łatwo utrzymać w czystości, dodatkowe pojemniki można wyjmować i bez problemu dokładnie wyczyścić.

Producent charakteryzuje się solidnością swoich produktów, dlatego zabawka jest stabilna i bezpieczna. Posiada certyfikaty CE oraz GS/TÜV zgodny z normą EN 71-1.

Wielofunkcyjny stolik Keter CREATIVE FUN to inwestycja w radość i rozwój dziecka!

 

 

Sprawdź resztę produktów z Naszej oferty.

 

Postaw na funkcjonalność oraz najlepszą jakość! Dołącz do setek zadowolonych klientów!

 

    

    

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Szczegóły produktu

Wymiary opakowania (cm)
78x60x16
Wymiary produktu (cm)
79x56x50
Waga netto (kg)
3,8
Waga brutto (kg)
4,55
Gwarancja
2 lata
Kolor
Jasnozielony - fioletowy
Materiał
Tworzywo sztuczne
Marka
KETER / CURVER

Specyficzne kody

Gwarancja oryginalności w DOM.PLUważaj na podróbki marnej jakości, które pojawiły się w sieci! Kupując w DOM.PL masz pewność, że produkt jest w 100% oryginalny.