Lampy do ogrodu

Lampy do ogrodu

Oświetlenie do ogrodu czy oświetlenie zewnętrzne posesji i elewacji to już standard w nowoczesnym wykańczaniu. Klasyczne czy nowoczesne lampy, reflektory ogrodowe czy imitujące słupki dekoracyjne lampki umożliwiają korzystanie z ogrodu po zmroku, podczas letnich czy wiosennych przyjęć na świeżym powietrzu. Dostępne lampy do ogrodu w naszej ofercie to stylowe kinkiety elewacyjne i latarnie na ścieżki ogrodowe, które nadadzą naszej posesji klasyczny charakter. Aranżacje ogrodów nowoczesnych podkreślą lampy ogrodowe ze stali czy szkła. Ciekawym rozwiązaniem jest również oświetlenie elewacji w postaci reflektora pod tabliczką z numerem domu. Lampy do ogrodu o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych montuje się na podjazdach, wskazując drogę od bramy do garażu. Lampy do ogrodu muszą spełniać zaostrzone warunki odporności na czynniki atmosferyczne. Letnia aranżacja ogrodów czy tarasów wymagają dodatkowych dekoracji. Oprócz wyjątkowych odmian kwiatów i wykwintnych mebli ogrodowych sprzyjających wypoczynkowi bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie. Nasze lampy do ogrodu to szeroka oferta słupków, lamp stojących i oczek. Wszystkie te lampy do ogrodu oświetlą wjazd do posesji, ścieżkę prowadzącą do domu czy podjazd do garażu. Istotną grupę stanowią lampy do ogrodu ze wbudowanym czujnikiem ruchu, które samoistnie zapalą się, gdy wyczują ruch. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne a zarazem znacznie przyczyni się, do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców posesji.

Obejrzyj nasze meble/akcesoria ogrodowe, które uzupełnią wyposażenie Twojego ogrodu.

Lampy ogrodowe

Wiszące latarnie, ledowe słupki, nowoczesne kinkiety czy innowacyjne oczka to lampy ogrodowe, które oferujemy w naszym sklepie internetowym. Lampy ogrodowe cieszą się znacznie większą popularnością w okresie wiosennym i letnim. To właśnie w tym czasie najwięcej czasu spędzamy w ogrodzie czy na tarasie. Popularne lampy ogrodowe to przede wszystkim kinkiety podkreślające strukturę i walory estetyczne elewacji frontowej. Na lampy ogrodowe w naszej ofercie składa się bardzo popularna lampa solarna, na której można umieścić numer domu i dla wszystkich w widoczny sposób oznaczyć swoją posesję. Bardzo dużą popularnością cieszą się lampy wiszące, tego typu lampy ogrodowe nie tylko zapewniają dodatkowe oświetlenie wejścia do domu czy tarasu, ale i wspólnie z całym wyposażeniem tworzą ciekawą aranżację. Lampy ogrodowe, które zasługują na szczególną uwagę to nowoczesne kule ogrodowe. Dostępne w różnych rozmiarach okrągłe lampy ogrodowe dodają uroku w każdym miejscu, w którym zostaną postawione. Na uwagę zasługują również lampy ogrodowe wyposażone w czujnik ruchu, który znacznie poprawia funkcjonalność i sposób użytkowania lampy.

Zobacz także nasze akcesoria do lamp ogrodowych, które ułatwią Tobie ich instalację.

Lampa ogrodowa

Urządzając ogród czy taras nie można zapomnieć o wyposażeniu tych miejsc w odpowiednie oświetlenie. Lampa ogrodowa odpowiednio oświetli i podkreśli miejsca na, którym nam najbardziej zależy. Lampa ogrodowa wyposażona w czujnik ruchu pozwoli na bezpieczne poruszanie się po posesji jednocześnie zaoszczędzając na ilości zużytej energii ponieważ tego typu lampy zapalają się tylko w momencie kiedy wyczują ruch. Lampa ogrodowa oświetlająca wjazd do posesji czy numer domu znaczni poprawi komfort poruszania się. Lampa ogrodowa oświetlająca ścieżki prowadzące do domu czy ogrodu dodatkowo podkreśli charakter całego obejścia. Doskonale prezentuje się oświetlenie posesji, które pochodzi z tej samej serii. Podobne kinkiety, lampy wiszące i słupki dodają uroku i wprowadzają ład i harmonie. Nowoczesna lampa ogrodowa ze wbudowanym panelem led świetnie podkreśli nowoczesne aranżacje ogrodów i tarasów. Podobnie jak klasyczna lampa ogrodowa, która swoim urokiem dopełni całej aranżacji.

Lampy ogrodowe ścienne

Lampy ogrodowe ścienne lub potocznie zwane kinkiety ogrodowe cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców domów wolnostojących. Lampy ogrodowe ścienne mogą służyć równie jako dodatkowe oświetlenie obejścia wokół domu. Lampy ogrodowe ścienne podkreślą walory estetyczne elewacji domu. Zarówno jak lampy ogrodowe ścienne, jak i słupki ogrodowe stanowią dodatkowe oświetlenie posesji. Lampy ogrodowe ścienne we wbudowanym czujnikiem ruchu znacznie ułatwią poruszanie się i korzystanie z obejścia domu. Bardzo ważne jest odpowiednie podświetlenie numeru domu, tak aby był dobrze widoczny po zmierzchu i w nocy. W tej roli doskonale sprawdzą się lampy ogrodowe ścienne.

Lampy ogrodowe słupki

Lampy ogrodowe słupki to idealny typ oświetlenia ogrodu i posesji. Lampy ogrodowe słupki swoim wyglądem są bardzo często stylizowane na małe latarnie. Tego typu lampy ogrodowe słupki doskonale sprawdzają się w ogrodach urządzonych w klasycznym stylu, tak aby nadać mu jeszcze większego uroku. Ścieżki ogrodowe ozdobione kwiatami i odpowiednio doświetlone przez lampy ogrodowe słupki w kształcie latarni uświetnią każdy romantyczny spacer. Nowoczesne lampy ogrodowe słupki to minimalistyczne bryły najczęściej w kształcie prostokątnych słupków ze wbudowanym oświetleniem led. Tego typu oświetlenie jak lampy ogrodowe słupki występują głównie w ciemnej kolorystyce. Bardzo dużą popularnością cieszą się lampy ogrodowe słupki w czarnym lub grafitowym kolorze. Coraz częściej można spotkać lampy ogrodowe słupki w odcieniach starego złota. Nowoczesne lampy ogrodowe słupki to również lampy ogrodowe w odcieniach bieli.