eTIGER Contact - Magnetyczny czujnik kontaktowy na okno/drzwi

eTIGER Door/Window Contact - Magnetyczny czujnik kontaktowy na okno/drzwi
 

eTIGER Contact - Magnetyczny czujnik kontaktowy na okno/drzwi

79,00 zł
Ilość

Planowana wysyłka: pon, 22.04.2019

Zamów do: g. 13:00, poniedziałek, 22.04.2019

Pozostało: 2dni 16h 11min

22 266 0 808
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 500zł
22 266 0 808
Czynne: 8:00 - 16:00
NAPISZ DO NAS
sklep@dom.pl
 
SPRAWDŹ JAK PAKUJEMY
Nasze paczki
ZWROT TOWARU
Do 30 dni
 
BEZPIECZNA PRZESYŁKA
DARMOWA DOSTAWA
powyżej 500zł
 

Door/Window Contact to jeden z elementów rozbudowanego bezprzewodowego systemu bezpieczeństwa twojego domu oraz bliskich. Czujnik, podobnie jak pozostałe akcesoria wchodzące w skład systemu, łączy się bezprzewodowo korzystając z częstotliwości radiowej z mózgiem systemu, czyli panelem kontrolnym.

Panel zaopatrzony w kartę SIM oraz nadajnik GPS, za jego pośrednictwem przekazuje odebrane informacje od wszystkich czujników do zarejestrowanych użytkowników. Informacje te mogę przybrać formę smsów, połączeń telefonicznych lub za pośrednictwem darmowej aplikacji dostępnej na App Store lub Google Play.

Dzięki tylu możliwościom kontaktu z naszym systemem jesteśmy wstanie zdalnie go uzbroić lub rozbroić i zorientować się co aktualnie dzieje się w naszym domu. Cały system wyróżnia się łatwą i szybką instalacją, do której będą potrzebne jedynie dołączone uchwyty montażowe lub dwustronne taśmy samoprzylepne. Bezprzewodowa łączność każdego elementu sytemu opierająca się na częstotliwości radiowej niweluje potrzebę długiego i problematycznego montażu kabli, wiercenia dziur w ścianach i wielogodzinnej pracy z tym związanej.

System jesteśmy wstanie zamontować oraz skonfigurować sami, bez konieczności płacenia profesjonalnym instalatorom. Co równie istotne użytkownik nie musi pokrywać jakichkolwiek opłat abonamentowych czy serwisowych, jedyną opłatę jaką jesteśmy zmuszeni uiścić to zakup karty sim oraz związane z nią opłaty u operatora sieci komórkowej.

Door Door/Window to magnetyczny czujnik kontaktowy na okno/drzwi lub każdy inny element, który się otwiera i zamyka. Czujnik, gdy wykryje ruch magnesów wysyła sygnał do panelu sterującego, a stamtąd informacja dociera do użytkownika. Dodatkowym zabezpieczeniem jest czujnik sabotażu, który uruchamia alarm, podczas gdy ktoś zacznie manipulować lub otwierać obudowę urządzenia.

Door Contact podobnie jak inne akcesoria eTiger jest prosty i szybki w montażu oraz instalacji. Model ES-D3D w porównaniu do poprzednika (modelu ES-D3C) wyróżnia się zoptymalizowaną żywotnością baterii, która zapewni dłuższą i wydajniejszą pracę.

Specyfikacja:

· Wbudowana antena· Zasięg transmisji: do 80 m (w otwartej przestrzeni)· Zasilanie: 1 x CR2477 3 V (w zestawie)· Komunikat o niskim stanie baterii (szybkie miganie diody)· Czujnik sabotażu· Częstotliwość: 433 MHz (± 75KHz)· Warunki pracy:Temperatura: -10°C ~ +55°CWilgotność względna: poniżej 80% (bez kondensacji)· Natężenie w stanie spoczynku: do 30 uA· Natężenie w stanie pracy: do 40 uA· Materiał: ABS· Czujnik nie jest wyposażony w zworki do ustawiania stref, dlatego nie jest kompatybilny z centralką S3B· Zawartość opakowania: 1 x czujnik kontaktowy, dokumentacja

Szczegóły produktu

Kolor bazowy
biały
Materiał główny
ABS
Typ
Inteligentny dom
Rodzaj gwarancji
Gwarancja producenta 24 m-ce
Waga tworzyw w Gram
3

Gwarancja oryginalności w DOM.PLUważaj na podróbki marnej jakości, które pojawiły się w sieci! Kupując w DOM.PL masz pewność, że produkt jest w 100% oryginalny.

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Koniecznie zobacz

Produkty powiązane