Lampka nocna dla dziecka

Lampy nocne

Łącznie produktów: 197
Pokazano 1-32 z 197 pozycji
Lampka nocna Sówki

Lampy dla dzieci

Lampka nocna Sówki

Cena podstawowa 159,00 zł

Cena 129,00 zł

wysyłka 24h

  • Promocja
Lampa nocna pinkLOVE

Lampy dla dzieci

Lampa nocna pinkLOVE

Cena podstawowa 159,00 zł

Cena 99,00 zł

wysyłka 24h

  • Wyprzedaż!
Cinema Light Box

Główna

Cinema Light Box

Cena podstawowa 69,00 zł

Cena 49,00 zł

wysyłka 24h

  • Promocja
Lampka nocna Police

Lampy dla dzieci

Lampka nocna Police

Cena podstawowa 99,00 zł

Cena 64,00 zł

wysyłka 24h

  • Promocja

Lampa nocna to bardzo ważny element w pokoju dziecka. Dzieci nie lubią zasypiać w całkiem ciemnych pokojach, dlatego warto mieć przy łóżku lampkę nocną, która sprawi, że zasypianie stanie się łatwiejsze a i podczas nocnej pobudki pozwoli na łatwiejsze wstanie z łóżka czy sięgnięcie po picie. Lampa nocna w pokoju dziecka ułatwia nocne funkcjonowanie ale również zdobi pokoje maluszków. Lampki nocne dla dzieci przyjmują różne formy. W swojej ofercie posiadamy klasyczne lampki nocne dla dzieci w formie tuby i żarówki w środku lampki nocne na podstawie drewnianej z abażurem lub lampki nocne w kształcie ulubionych dziecięcych zwierzaków. Lampki nocne dla dzieci, które posiadamy w swojej ofercie to najwyższej klasy oświetlenie pochodzące od najlepszych producentów, którzy gwarantują długie, bezawaryjne użytkowanie oświetlenia.

Lampka nocna do pokoju dziecięcego

Lampka nocna do pokoju dziecięcego powinna być kolorowa i funkcjonalna. Lampki nocne w pokojach dziecięcych sprawiają, że pomieszczenie zyskuje charakteru i nadają mu jasności. Lampki nocnego pokoju dziecięcego, które posiadamy to najpiękniejsze wzory i kolory i z pewnością każde dziecko znajdzie u nas lampkę nocną do swojego pokoju, która będzie idealna.

Lampki nocne do pokoju dziecka

Wybór lampki nocnej do pokoju dziecka wcale nie jest tak prosty jak mogło by się wydawać. Oświetlenie w pokojach dziecięcych trzeba dopasować pod względem kolorystycznym, pod względem mocy światła oraz pod względem funkcjonalnym w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę lampek nocnych do pokoju dziecka. Posiadamy kolorowe lampki nocne dla dziewczynek i dla chłopców, takie które włącza się za pomocą włącznika na kablu lub za pomocą dotyku. Szeroka gama wzorów i kolorów spraw, że każde dziecko znajdzie lampę dopasowaną do swojego pokoiku.

Lampka nocna dla chłopca

Lampka nocna dla chłopca musi być dopasowana do jego potrzeb i aranżacji pokoju w którym dziecko spędza wiele czasu. Lampka nocna w pokoju chłopca może też odgrywać rolę lampki biurkowej. Lampka nocna dla chłopców najczęściej występuje w kolorach niebieskim, zielonym, czarnym, szarym lub stonowanym kolorze, który będzie pasował do reszty wystroju. W pokoju chłopca często występują konkretne motywy – jeżeli np. chłopiec interesuje się samochodami to głównym motywem są samochody, które występują na większości elementów dekoracyjnych tak samo jeśli ulubionym zajęciem chłopca jest piłka nożna można zastosować motyw piłki na abażurze lampki nocnej.

Lampka nocna dla dziewczynki

Lampka nocna dla dziewczynki w większości przypadków ma kolor różowy, ponieważ ten kolor jest ulubionym kolorem większości dziewczynek, ale w swojej ofercie posiadamy również lampki nocne w innej kolorystyce z wieloma wzorami. Lampki nocne dla dziewczynek muszą być dopasowane swoją mocą do wnętrza – dobrze jest aby lampki nocne dawały takie światło aby można było się przy nim poruszać w pokoju ale aby światło nie było zbyt mocne by nie raziło dzieci w trakcie snu.