Lampy zewnętrzne

Lampy zewnętrzne

Łącznie produktów: 218
Pokazano 1-32 z 218 pozycji

Lampy zewnętrzne do zbiór oświetlenia charakteryzujące się klasą szczelności powyżej ip68 oznacz to, że produkty te można zastosować na dworze i nie groźny jest im deszcz, śnieg czy inne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Lampy zewnętrzne jakie stosujemy w naszych ogrodach czy przed domami to zazwyczaj lampy wiszące, lampy wbudowane w podłoże, kinkiety, słupki oświetleniowe, latarenki i inne oświetlenie, które nie tylko dodaje światła ale również zdobi nasze przydomowe przestrzenie. Lampy zewnętrzne możemy podzielić na klasyczne oraz nowoczesne. Klasyczne lampy do ogrodu charakteryzują się zazwyczaj złotym kolorem i kutymi elementami ozdobnymi, które idealnie wpasowują się w stylowe ogrody.

Oświetlenie zewnętrzne domu

Oświetlenie zewnętrzne domu to lampy, które oświetlają nasze domy dodając im blasku i dzięki niemu stają się widoczne podczas ciemności. Oświetlenie zewnętrzne domów to najczęściej kinkiety przed wejściem, które pomagają rozpoznać osoby, które nas odwiedzają, słupki ogrodowe, lub latarenki które oświetlają wejście do naszych posesji czy piękne kule ogrodowe oświetlające nasze ogrody jednocześnie dodając mu bajkowego klimatu.

Zobacz nasze kinkiety zewnętrzne i wybierz najlepsze oświetlenie zewnętrzne dla Twojego domu.

Lampy zewnętrzne ścienne

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę lamp zewnętrznych ściennych między innymi kinkietów, podświetlanych numerów domów czy innych lamp, które oświetlają ściany naszych domów. Lampy ścienne. Lampy zewnętrzne ścienne, które posiadamy w swojej ofercie dzielą się na lampy zewnętrzne nowoczesne oraz lampy zewnętrzne klasyczne. Wszystkie nasze lampy posiadają odpowiedni stopień szczelności, dzięki temu bez obaw możemy je zastosować na dworze. Lampy ścienne zewnętrzne posiadamy w szerokiej gamie wzorów i kolorów i z pewnością każdy znajdzie lampę zewnętrzną ścienną idealną dla siebie.

Lampy zewnętrzne na dom

Polecamy lampy zewnętrzne na dom, które w doskonały sposób oświetlą miejsce wokół Twojej posesji. W swojej ofercie posiadamy lampy zewnętrzne na dom z czujnikiem ruchu, ledowe i te bardziej klasyczne. Lampy zewnętrzne na dom, które posiadamy w swojej ofercie to najwyższej klasy oświetlenie od sprawdzonych producentów wykonane z najlepszych komponentów.

Lampy zewnętrzne wiszące

Lampy wiszące na zewnątrz naszych domów stosujemy zazwyczaj na gankach, altanach czy wiatrołapach i mają one za zadanie oświetlić wejście naszych domów lub ogrody w których przebywamy w letnich porach. Lampy zewnętrzne wiszące, które posiadamy w swojej ofercie będą pasować do każdego stylu zarówno klasycznego jak i nowoczesnego.