Lampy nocne

Lampy nocne

Lampy nocne to najczęściej wybierana forma oświetlenia do sypialni czy salonu. Poza lampą sufitową to właśnie lampa nocna dostarcza światła i pozwala zasypiać przy delikatnym świetle. Lampy nocne zwane są również lampami stołowymi a niektóre mogą przybierać formę lampy biurkowej. Takie oświetlenie dodaje wnętrzu klasy i delikatnie oświetlając nadaje uroku. Lampy nocne wykonane są najczęściej z metalowej lub drewnianej podstawy i abażuru szklanego lub z materiału. W zależności od potrzeb w swojej ofercie posiadamy lampy, które przepuszczają dużo światła lub takie, które nadają tylko półmrok, który jest idealny do zasypiania.

Nowoczesne lampy nocne podłogowe

Nowoczesne lampy nocne, podłogowe charakteryzują się zazwyczaj prostą formą i jednobarwną kolorystyką, która najczęściej ma barwy bieli, szarości lub czerni. Lampy nocne podłogowe, które posiadamy w swojej ofercie to najwyższej jakości lampy wykonane z najlepszych materiałów. Lampy nocne, podłogowe najczęściej znajdują swoje miejsce w sypialni. Takie lampy bardzo często mają wbudowaną półkę w stelaż dzięki czemu mogą pełnić funkcję oświetlenia, jak i stolika nocnego, na którym można przechowywać ulubioną książkę czy okulary aby były pod ręka od razu po przebudzeniu. Takie połączenie lampy ze stolikiem to świetnie rozwiązanie oświetlenia w sypialni. Lampy bardzo ładnie się prezentują a jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Nowoczesna lampy nocne podłogowe ozdobią i oświetlą wnętrze nadając mu urokliwego oświetlenia.

Lampy nocne stojące

Lampy nocne stojące to propozycja dla tych, którzy poza głównym oświetleniem sufitowym lubią mieć dodatkowe oświetlenie, które w doskonały sposób uzupełnia światło we wnętrzu lub zapalone samo jedynie nadaje romantyczny nastrój. Lampy nocne stojące zazwyczaj posiadają formę małej lampki, którą umieszczamy na stoliku nocnym obok łóżka, aby można było w każdej chwili ją zapalić w nocy w razie potrzeby. Taka lampa spełnia również swoją rolę podczas czytania swojej ulubionej książki, gdy nie chcemy zapalać głównego oświetlenia sufitowego. Lampy nocne stojące mogą mieć również formę lamp podłogowych, które mogą zastąpić stolik nocny poprzez zastosowanie w takiej lampie już wbudowanego stolika. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów i kolorów lamp nocnych stojących. Najczęściej wybieraną przez klientów formą jest lampa nocna, stojąca na drewnianej podstawie i abażurem w formie walca. Lampa ta posiada włącznik na przewodzie co ułatwia jej włączenie i wyłączenie. Często wybieranymi lampami nocnymi stojącymi są lampy wykonane z metalu w stylu loft, czyli druciane klosze, przez które widać żarówki. Takie lampy występują zazwyczaj w kolorach bieli, szarości i czerni. Lampy nocne stojące występują również w bardziej klasycznej wersji czyli np. w wersji lampy o metalowej, stylizowanej podstawie i abażurze, który ma kwiatowy wzór lub bardziej tradycyjną, klasyczną formę. Lampy nocne stojące to doskonały sposób na aranżację wnętrza, takie lampy nie tylko doświetlają wnętrze ale również je zdobią nadając mu dopełniania. Jeśli szukasz lampy nocnej stojącej to z pewnością znajdziesz taką w ofercie naszego sklepu. Oferujemy lampy nocne nowoczesne i klasyczne ale również te pasujące do stylu skandynawskiego, loftowego czy industrialnego.