Oświetlenie świąteczne

Święta

Świecznik Sanna

Inne

Świecznik Sanna

Cena podstawowa 100,00 zł

Cena 40,00 zł

wysyłka 24h

  • Promocja
Świecznik Chester

Święta

Świecznik Chester

Cena podstawowa 118,06 zł

Cena 93,00 zł

wysyłka 24h

  • Promocja

W okresie Bożonarodzeniowym oświetlenie świąteczne jest uważane za najważniejszą ozdobę wnętrz, jak i domów i ogrodów. Oświetlenie świąteczne to przede wszystkim długie sznury kolorowych światełek, którymi przede wszystkim stroimy choinki, balustrady schodów, ramy okienne i drzwi. Prezentowane przez nas oświetlenie świąteczne to nie tylko kolorowe lampki choinkowe. Posiadamy w swojej ofercie jednokolorowe lampki choinkowe led o różnych długości. Dużym powodzeniem cieszy się oświetlenie świąteczne w kolorze ciepłej bieli oraz zimnej bieli. Kolejnym rodzajem, jeżeli chodzi o oświetlenie świąteczne dużym powodzeniem cieszą się tradycyjne lampki choinkowe. Tego typu oświetlenie świąteczne do złudzenia przypomina tradycyjne świeczki przyczepione do gałązek choinki za pomocą klipsów.

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne to przede wszystkim lampki choinkowe oparte na solidnym i grubym kablu, który jest odporny na wszelkie zimowe warunki atmosferyczne. Oświetlenie świąteczne zewnętrzne to nie tylko lampki choinkowe. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się oświetlenie świąteczne zewnętrzne typu projektory. Świąteczne projektory bardzo ładnie emitują kolorowe wiązki światła tworząc gwiazdki lub inne świąteczne symbole, które wyświetlają się na tle domowych elewacji. Oświetlenie świąteczne zewnętrzne to również kolorowe kurtyny świetlne, które bardzo ładnie ozdobią zewnętrzną część domu. Bardzo ładnie prezentuje się oświetlenie świąteczne typu sople.

Oświetlenie świąteczne wewnętrzne

Oświetlenie świąteczne wewnętrzne to nie tylko lampki choinkowe. W ostatnim czasie największym hitem, jeżeli chodzi o oświetlenie świąteczne wewnętrzne są dość pokaźnych rozmiarów świecące gwiazdy. Spośród świecących gwiazd prezentowanych w naszym sklepie, można wybrać takie modele, które są montowane w taki sam sposób jak lampy wiszące. Jednak najbardziej popularne jest oświetlenie świąteczne wewnętrzne typu gwiazda oparte na takich samych podstawach jak lampy stojące. Takie rozwiązanie sprawia, że z łatwością ustawimy świecącą gwiazdę w oknie czy na kominku. Oświetlenie świąteczne wewnętrzne to również świeczniki. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się świeczniki adwentowe. Tego typu oświetlenie świąteczne wewnętrzne bardzo ładnie prezentuje się w oknie lub postawione na kominku.

W oświetleniu wnętrza Twojego domu sprawdzi się również nastrojowa lampa. Koniecznie obejrzyj nasze lampy wewnętrzne (nie tylko na Święta)!

Świąteczne ozdoby

Świąteczne ozdoby prezentowane na naszej stronie to przede wszystkim sztuczne choinki. Tego typu świąteczne ozdoby jak sztuczne choinki wykonane są najwyższych jakości materiałów. Spośród szerokiej oferty można wybrać nie tylko duże i reprezentacyjne sztuczne drzewka, ale i również te o nieco mniejszych rozmiarach i węższych wielkościach, tak aby idealnie pasowały do nieco mniejszych wnętrz. Świąteczne ozdoby to również lampki choinkowe, które cieszą się dużym powodzeniem. Świąteczne ozdoby to również świecące gwiazdy oraz świeczniki. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się świąteczne ozdoby typu wianki. Tego typu świąteczne ozdoby jak świąteczne wianki bardzo ładnie wyglądają powieszone na drzwiach.