Inspiracje

Lampa wisząca Marlo Dąb

W naszej ofercie pojawiły się nowości. Jedną z nich jest lampa wisząca Marlo Dąb, która w pełni oddaje styl loftowy. Miłośników tego stylu zachęcamy do bliższego zapoznania się z tym artykułem.
Czytaj dalej

Lampy podłogowe dziecięce: kolor i design

Lampa podłogowa w pokoju dziecka z powodzeniem może zastąpić lampy wiszące na suficie. Dostępne w naszym sklepie lampy podłogowe są częścią całej kolekcji kolorowego i bezpiecznego oświetlenia dla dzieci.
Czytaj dalej

Żarówki świecowe: stylowa klasyka

Oprawy i żarówki świecowe, wyglądające jak świeczniki, dostępne są w naszym sklepie oświetleniowym w wielu stylach i różnych formach. Oprawy w kształcie świeczki dostępne są w klasycznych kinkietach i żyrandolach, żarówki świecowe stanowią uzupełnienie lampy retro, dostępnej bez oprawy. 
Czytaj dalej

Klasyczne i nowoczesne kinkiety do sypialni

Oświetlenie w sypialni to najczęściej kilka źródeł światła, pełniących różne funkcje. Główne oświetlenie stanowią sufitowe lampy sypialniane, ale istotne są także lampki nocne do sypialni. Jeżeli nie mamy miejsca na szafki przy łóżku, na których ustawimy lampki nocne, z powodzeniem zastąpić je możemy innymi produktami, np. stosując ścienne kinkiety do sypialni.
Czytaj dalej

Funkcjonalne i dekoracyjne oprawy meblowe

Oświetlenie dodatkowe pełni nie tylko funkcję dekoracyjną. Może poprawiać komfort przebywania w pomieszczeniach i korzystania z jego wyposażenia. Przykładem praktycznego i ozdobnego oświetlenia są oprawy świetlne, montowane w środku mebla, by dostęp do jego zawartości był znacznie łatwiejszy.
Czytaj dalej

Oświetlenie stołu: lampy na listwie do jadalni

Listwy oświetleniowe to lampy z kilkoma punktami światła. Są funkcjonalnym produktem do salonu, kuchni czy łazienki, gdzie optymalnie doświetlają powierzchnię. Dobór wielkości lampy i liczby punktów pozwala uzyskać najlepsze oświetlenie całego pomieszczenia lub jego fragmentu.
Czytaj dalej

Eleganckie i stylowe lampy wiszące klasyczne

Klasyczne wnętrza wymagają wyjątkowej oprawy świetlnej, podkreślającej ich ponadczasową elegancję. Dostępne w naszym sklepie lampy wiszące klasyczne opierają się najnowszym trendom, niezmiennie zachwycają stylowym wyglądem i wysoką jakością wykonania z troską o najdrobniejszy detal i bogato zdobionej formy.
Czytaj dalej

Słupki oświetleniowe do ogrodu

Słupki ogrodowe to najprostszy i najbardziej funkcjonalny sposób na oświetlenie ścieżek ogrodowych, placów zabaw czy umownych granic między fragmentami ogrodu. Dostępne w naszym sklepie lampy ogrodowe dobrać można do każdej aranżacji przydomowej przestrzeni, zapewniając jej nie tylko funkcjonalność po zmroku, ale bardzo dekoracyjny wygląd.  
Czytaj dalej

Najmodniejsze żyrandole do pokoju dziecka

Centralne oświetlenie sufitowe powinno być funkcjonalne i praktyczne, doświetlać każdy zakamarek pomieszczania, w którym przebywa małe dziecko. Jego pokój rządzi się jednak wyjątkowymi prawami: lampy dziecięce powinny być także bajkowym elementem aranżacji.
Czytaj dalej

Metalowe lampy wiszące do kuchni: wyjątkowy design

Ekskluzywne lampy wiszące do kuchni wykonane są z różnych materiałów, w różnych kształtach i kolorach. Jeśli jednak aranżacja kuchni zaplanowana jest w modnych stylach zgodnych z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, warto przejrzeć ofertę na nowoczesne lampy wiszące, które w naszym sklepie wykonane są m.in. surowo wyglądającego metalu.
Czytaj dalej