Styl loftowy to najmodniejsze dziś aranżacje wielkomiejskie, nawiązujące do postindustrialnych, przestronnych wnętrz. Surowy klimat loftowy doświetlany jest dużymi, często sięgającymi podłogi oknami. Duże znaczenie po zmroku zaś odgrywają efektowne lampy, których duży wybór znaleźć można w naszym sklepie.

Kinkiety druciane w stylu loft

Kinkiety w loftowym stylu uzupełniają świetlną kompozycję postindustrialnych wnętrz. Najmodniejsze lampy ścienne to proste, druciane konstrukcje z widoczną żarówką i poprowadzoną instalacją. Wyróżnia je jednak nie tylko oryginalny design, ale także wysoka jakość wykonania. Wnętrza w stylu loftowym wymagają bowiem wyjątkowej oprawy: lampy są nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także imponującą dekoracją surowego pomieszczenia.

Żarówki retro

Nowoczesne lampy z naszej kolekcji cechuje także długa żywotność, trwałość i bezpieczeństwo. Efektowne kinkiety wyposażone są w stylizowane żarówki, widoczne między ażurową konstrukcją. Są to energooszczędne źródła światła, które nie tylko przyczyniają się do zmniejszenia rachunków za prąd, ale również umożliwiają dobór odpowiedniej barwy światła, która optymalnie oświetli i stworzy klimat w surowym, przestronnym wnętrzu postindustrialnym.