Szukasz idealnej lampy, która w nowatorski sposób oświetli Twój salon? To właśnie do salonu najczęściej wybierane są lampy wiszące. W bogatej kolekcji naszych lamp wiszących, pojawiło się kilka nowości. Są to lampy nowoczesne, o oryginalnym kształcie. Ich kolorystyka bazuje na klasycznych odcieniach bieli, czerni i szarości. Z pewnością lampy te będą piękną ozdobą Twojego salonu. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwsza na liście naszych nowości pojawiła się lampa wisząca Luna. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie salonu, stołu nad kuchnią bądź przedpokoju. Prosta forma doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrze. Całkowita długość zwisu lampy to 80 cm, jednak istnieje możliwość skrócenia i dopasowania go do własnych potrzeb. Warto dodać, że lampa ta posiada złotą, srebrną bądź białą aplę, wybitą od środka. Dzięki temu światło lampy jest dobrze rozproszone i perfekcyjnie oświetli Twoje wnętrze!

Lampa wisząca Luna.

Inną ciekawą propozycją jest lampa wisząca Awena. Klasyczna i elegancka, doda szyku Twojemu wnętrzu. Dedykowana jest tym, którzy cenią sobie oryginalne i nowoczesne wzory. Asymetryczne połączenie dwóch abażurów, sprawia, że lampa ta nie tylko sprawdzi się jako funkcjonalne oświetlenie Twojego wnętrza, ale również będzie piękną i niebanalną ozdobą. Podobnie jak poprzednia lampa, całkowita długość jej zwisu to 80 cm.

Lampa wisząca Awena.

Zupełnie inną oferowaną przez nas propozycją jest lampa wisząca Dong Wood. To nowoczesna, pojedyncza lampa wisząca, która posiada elementy z drewna. Idealnie oświetli każde pomieszczenie. Warto dodać, że jest odporna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Wykonana z metalu, dostępna jest w trzech kolorach: białym, popielatym i czarnym. Jej wysokość to 108 cm, jednak, podobnie jak w poprzednich lampach, istnieje możliwość regulacji długości jej zwisu. 

Lampa wisząca Dong Wood.