Nowoczesne wnętrze wymaga odpowiedniej oprawy oświetleniowej. Designerskie lampy wiszące, dostępne w naszej ofercie, to prawdziwa gratka dla miłośników niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacyjnych. Ich wyszukane formy zachwycają... Sprawdź naszą ofertę i zainspiruj się!

Lampa wisząca Galaxy TK Lighting to propozycja, która doskonale wpisze się w innowacyjne wnętrza utrzymane w stylistyce industrialnej bądź loftowej. Ten oryginalny produkt posiada aż cztery źródła światła zamknięte w metalowych abażurach, o nieregularnych kształtach. Lampa ta mocowana jest bezpośrednio do sufitu na jednym głównym elemencie. Lampa ta bardzo często nazywana jest lampą typu „pająk". Druciany abażur w połączeniu z żarówkami w stylu retro komponuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Z pewnością nikt nie przejdzie obok niego obojętnie!

Z kolei lampa wisząca Awena Mix dedykowana jest tym, którzy cenią sobie oryginalne i nowoczesne wzory. Asymetryczne połączenie dwóch abażurów będzie wyjątkową ozdobą aranżowanego pomieszczenia. Produkt ten idealnie sprawdzi się w salonie, doskonale oświetlając jego wnętrze. Warto dodać, że lampa dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych.