Dodatki do ogrodu tworzą niepowtarzalny klimat i wygląd ogrodu. Zastanawiasz się, co kupić do ogrodu, aby nadać mu przytulnego charakteru? Oto kilka atrakcyjnych propozycji... Sprawdź i zainspiruj się!

Podwieszana donica Keter Hanging Sphere CE brąz to propozycja dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i elegancję. Jej okrągły kształt nada wyrazistego charakteru aranżowanej przestrzeni. Dzięki niej Twój ogród bądź taras zyska przytulny klimat. Donica ta sprawdzi się też we wnętrzu. Delikatna faktura produktu, przypominająca rattan, podkreśli urok Twojej kompozycji roślinnej. Donica została wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Solidne wykonanie produktu, pozwoli pozostawić donicę przez cały rok na zewnątrz. 

Atrakcyjnym dodatkiem do domu jest także lampa solarna z numerem domu. Ładowana w ciągu dnia, magazynuje prąd w akumulatorku. Po zmierzchu włącza się automatycznie, podświetlając numer domu. Lampa ta jest odporna na warunki atmosferyczne. Posiada dwie, białe diody typu LED. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.