Plafony lub tzw. lampy sufitowe cieszą się niesłabnącą popularnością. A to za sprawą ciekawych kształtów, oryginalnego designu i zastosowaniu najnowszych nowinek technologicznych. Innowacyjne plafony mają wbudowane panele led, które można obsługiwać za pomocą pilota. I tak właśnie, w wygodny i w komfortowy sposób możesz zmieniać natężenie oświetlenia, nie wstając z fotela. Brzmi ciekawie? Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych plafonów...

Plafon Kantoor TK Lighting to nasza najnowsza propozycja, która z pewnością spodoba się miłośnikom nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia. Plafon dostępny jest w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Metalowy stelaż podtrzymuje delikatną tkaninę abażura. Lampa posiada aż cztery źródła światła, które doskonale oświetlą każde pomieszczenie.

Kolejną, ciekawą propozycją oświetlenia jest plafon Various. To najnowsza odsłona lamp z serii Luna. Lampa ta składa się z trzech abażurów. Każdy z nich ma inną średnicę i wysokość. Całość prezentuje się nietuzinkowo. Abażury zostały wykonane z sztucznego tworzywa, pokrytego welurową tkaniną. Wnętrze abażura zostało wyścielone folią. Kolor folii dostępny jest w trzech kolorach: białym, srebrnym i złotym.