Dodatkowe oświetlenie nie tylko urozmaica aranżacje świetlne, ale także dekoruje wnętrze. Przykładem są lampki stołowe, które są częstym uzupełnieniem wystroju salonu, jadalni czy reprezentacyjnego przedpokoju. Dostępne w naszym sklepie lampy, łączące materiał i szkło, staną się prawdziwą ozdobą oświetlanego wnętrza.

Lampki stołowe: funkcjonalne oświetlenie dodatkowe

Lampy stołowe to nie tylko uzupełnienie oświetlenia domowego biura czy gabinetu. Ustawione na półce w sypialni, stoliku kawowym w salonie czy dekoracyjnej komodzie w holu, zapewniają dodatkowe oświetlenie, przydatne podczas codziennych czynności. 

Lampa stołowa pomoże zbudować nastrój podczas romantycznej kolacji, umili wieczorny wieczór filmowy czy ułatwi wchodzenie do mieszkania po zmroku. Warto więc wykorzystać lampki stołowe w swoich aranżacjach, pamiętając, że dodatkowo mogą one znacznie urozmaicić i udekorować wnętrze.

Najpiękniejsze lampki stołowe 

Przykładem lampy, która właśnie ze względu na wyjątkowy design cieszy się dużą popularnością, jest bardzo atrakcyjna lampa stołowa ze szkła. Szklana podstawa w kształcie kuli zapewnia lampie niezwykły wygląd, który doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Szkło przydymione, transparentne bądź w kolorze złotym zestawione jest tu z materiałowym abażurem, który stanowi uzupełnienie lampy. Czarny, biały lub kremowy abażur wpisuje się w każdą stylistykę pomieszczenia.