Wysokie, przestronne wnętrza w loftowym stylu są urządzane nie tylko w starych kamienicach. Coraz częściej po tę surową stylistykę sięgają mieszkańcy domów jednorodzinnych, szczególnie tych, w których przewidziano antresolę. Dziś polecamy wyjątkowe nowoczesne lampy, które sprawdzą się w tego typu aranżacjach.

Hitem ostatnich sezonów są lampy druciane o ażurowej konstrukcji, których szeroka oferta dostępna jest w naszym sklepie oświetleniowym. Takie lampy wiszące doskonale prezentują się we wnętrzach urządzonych w surowym stylu loftowym. Postindustrialne lokalne, w których króluje ta stylistyka, są najczęściej bardzo wysokimi pomieszczeniami - lampy wiszące na długim przewodzie pozwolą na dokładne doświetlenie przestronnych loftowych wnętrz.

Ażurowa budowa, jaką mają lampy wiszące w stylu loftowym, eksponuje żarówkę, dlatego do tego typu oświetlenia polecane są żarówki o oryginalnych kształtach lub kolorach, które także znaleźć można w naszym sklepie. Co istotne, są to żarówki energooszczędne, gwarantujące nie tylko niższe rachunki za prąd, ale także trwałość i długą żywotność.

Lampy w stylu loftowym o drucianej konstrukcji można montować pojedynczo lub w efektownych zestawieniach. W naszym sklepie znajdują się także lampy wiszące zwane „pająkami”, które z przewodów instalacyjnych tworzą świetnie wyglądającą nowoczesną sie