Lampy klasyczne to oświetlenie, które doskonale komponuje się z wnętrzem, urządzonym w tradycyjnym stylu. Lampy te najczęściej charakteryzują się metalowymi stelażami w kolorze złota. Ich dodatkowe zdobienia podkreślają niezwykły klimat pomieszczenia. Zastanawiasz się, jaką lampę wybrać? Oto nasze propozycje...

Wśród lamp klasycznych wyróżniamy: lampy wiszące, żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe i lampy stołowe. Każda z tych lamp nada Twojemu wnętrzu nietuzinkowego stylu, podkreślając tradycyjny design wnętrza. 

Lampy klasyczne do salonu 

Bardzo często lampy klasyczne do salonu charakteryzują się zdobionymi, szklanymi kloszami. Tego typu lampy pięknie rozpraszają światło w całym pomieszczeniu i są łatwe w utrzymaniu czystości. Wśród klasycznych lamp wiszących należy zwrócić szczególną uwagę na lampy z kloszem skierowanym do góry. Oświetlenie to gwarantuje estetyczny wygląd. Niewidoczna przez klosz żarówka, nie razi bezpośrednio w oczy. Na szczególną uwagę zasługują także lampy klasyczne z abażurami, wykonanymi z tkaniny. Oprócz oświetlenia głównego, w salonie powinno znaleźć się oświetlenie dodatkowe, w postaci: kinkietów, lamp podłogowych oraz lamp stołowych. W naszej kolekcji znajdą Państwo serię lamp z tej samej kolekcji, dzięki czemu urządzanie wnętrza będzie o wiele łatwiejsze. 

Lampy klasyczne do sypialni 

Sypialnia to miejsce, które wymaga szczególnej oprawy oświetleniowej. Lampy klasyczne do sypialni, znajdujące się w naszej ofercie, to żyrandole z kloszami wykonanymi z mlecznego szkła. Co ważne, szklane klosze do lamp są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i doskonale rozpraszają światło po całym wnętrzu. Podstawą mlecznych kloszy najczęściej jest metalowy stelaż w kolorze ciepłego złota, który sprawia, że we wnętrzu jest bardzo przytulnie i klimatycznie. 

Sprawdź nasze produkty i zainspiruj się!

Lampy klasyczne do salonu i sypialni: