Lampa podłogowa w pokoju dziecka z powodzeniem może zastąpić lampy wiszące na suficie. Dostępne w naszym sklepie lampy podłogowe są częścią całej kolekcji kolorowego i bezpiecznego oświetlenia dla dzieci.

Lampa podłogowa, trwała i bezpieczna, doświetli pokój najmłodszych domowników podczas ich zabawy czy spotkań z rówieśnikami. Stanowić może także niezaprzeczalną dekorację pokoju dziecięcego, komponując się z żywymi kolorami dodatków i ozdób.

Nasze lampy podłogowe wyróżnia nowoczesny design i szeroka gama barwnych wariantów, które dostosować można do każdej aranżacji. Wyjątkowe abażury z kolorowymi printami zachwycą każdego domownika, a maluchom sprawią mnóstwo radości, tym bardziej, że lampy dla dzieci dostępne są w całych kolekcjach - łatwo więc skompletować oświetlenie pokoju dziecka dobierając lampki nocne, lampy wiszące oraz niezbędne do nauki lampki biurkowe.  

Hitem dziecięcych aranżacji staje się trójnoga lampa podłogowa, formą przypominającą statyw do aparatu fotograficznego. Jej drewniana podstawa jest nie tylko mocna i wytrzymała, ale także ekologiczna. Ciekawym rozwiązaniem jest także lampa podłogowa ze ściemniaczem, dzięki któremu możemy regulować natężenie światła w pokoju malucha. Półmrok pozwoli oswoić się dziecku z nastającą nocą i ułatwi zasypianie.  

Wybierając lampy dla dzieci warto wyposażyć je w nowoczesne źródła światła. Są one nie tylko energooszczędne, pobierając znacznie mniej prądu niż standardowe żarówki, ale także bezpieczne dla maluchów, gdyż się nie nagrzewają. W naszym sklepie oświetleniowym dobrać można cały komplet oświetleniowy do pokoju dziecka, który zadowoli najbardziej wymagających młodych klientów.