Oświetlenie ogrodowe to wymóg funkcjonalnych i bezpiecznych posesji. Lampy zewnętrzne ułatwiają mieszkańcom i ich gościom poruszanie się po zmroku, parkowanie samochodów, podświetlają numer domu czy dzwonek do drzwi. Lampy ogrodowe są także wspaniałą dekoracją przydomowej przestrzeni, podkreślając estetykę aranżacji i ciekawe obiekty małej architektury ogrodowej. Funkcjonalne, bezpieczne i dekoracyjne oświetlenie ogrodu zapewnią dostępne w naszym sklepie w szerokiej ofercie piękne lampy zewnętrzne.

Jednym z pomysłów na ciekawą aranżację ogrodu światłem są słupki oświetleniowe. To lampy stojące, które idealnie nadają się na większe posesje, podkreślając ich reprezentacyjny charakter. Dostępne w naszym sklepie lampy stojące do ogrodu to zarówno pełne uroku latarenki retro, jak i nowoczesne słupki o minimalistycznej formie.

Wszystkie lampy ogrodowe cechuje jednak wyjątkowa jakość, która gwarantuje bezpieczne użytkowanie lampy na zewnątrz. Oświetlenie ogrodowe jest wysoce odporne na czynniki atmosferyczne, nie koroduje pod wpływem wilgoci, znosi wahania temperatury. Jest trwałe i wytrzymałe, charakteryzuje je wysoka klasa odporności wynosząca min. IP 44.

Słupki oświetleniowe czyli lampy stojące do ogrodu wyposażone są niekiedy w czujniki ruchu, uruchamiające oświetlenie zawsze wtedy, gdy ktoś pojawi się w ich pobliżu. Czujniki nie tylko poprawiają bezpieczeństwo na zewnątrz domów jednorodzinnych, alarmując światłem o pojawieniu się kogoś w ogrodzie, ale także oszczędzają energię elektryczną, nie świecąc, gdy nie jest to potrzebne.

Efekt energooszczędności potęgują nowoczesne źródła światła, w które warto wyposażyć lampy ogrodowe. Pobierają one znacznie mniej prądu niż standardowe żarówki, charakteryzują się ponadto znacznie dłuższą żywotnością. Co istotne, lampy ogrodowe z nowoczesnymi żarówkami nie emitują ciepła, nie nagrzewają się - można więc śmiało montować je wśród ogrodowej zieleni.

Dostępne w naszym sklepie lampy stojące ogrodowe zachwycą najbardziej wymagających klientów, a ich szeroka oferta umożliwi znalezienie idealnego oświetlenia do ogrodu urządzonego w stylu rustykalnym, retro, angielskim czy nowoczesnym i minimalistycznym.