Obecnie najczęstszym wyborem wśród klientów są lampy stojące. Ich zaletą jest mobilność. Użytkownik w dowolnej chwili może przestawić lampę i cieszyć się jej światłem w zupełnie innym miejscu. Ponadto ich dobór z innym światłem daje perfekcyjne oświetlenie wnętrza. W naszej ofercie pojawiło się kilka nowości, które warto sprawdzić.

Lampa podłogowa Amaretto to klasyczny model oświetlenia wyposażony w metalową podstawę i abażur, który delikatnie przepuszcza światło. Lampa ta doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu klasycznym bądź industrialnym. Metalowa podstawa równie dobrze wyglądać będzie we wnętrzach loftowych.

Lampa stojąca Amaretto.

Zupełnie inną propozycją jest lampa podłogowa Rosa White. Prosta i elegancka forma idealnie sprawdzi się w salonie bądź w sypialni. Dzięki tej lampie wnętrze pokoju nabierze przytulnego i spokojnego klimatu. Doskonale wpisze się w styl prowansalski. Delikatny motyw kwiatowy abażuru będzie piękną ozdobą wnętrza. Biała, metalowa podstawa jest dopełnieniem designu lampy. Szeroki abażur idealnie rozprasza światło w pomieszczeniu.

Lampa podłogowa Rosa White.

Z kolei lampa podłogowa Cleo to ciekawy pomysł połączenia lampy podłogowej i stolika. Rozwiązanie to jest bardzo funkcjonalne. Pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu. Idealnie sprawdzi się w salonie bądź w sypialni. Prosta forma i biały abażur doskonale będzie współgrał z każdym stylem.

Lampa podłogowa Cleo.