Styl loftowy charakteryzuje się surowym wnętrzem i nowoczesnym designem. Cechy tego stylu widoczne są nie tylko we wnętrzach, ale również w dodatkach. W kolekcji naszych nowości, które przygotowaliśmy dla Państwa, znalazły się innowacyjne lampy stołowe w stylu loftowym. Na pewno każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie!

Lampka biurkowa TK Lighting Picolo to bardzo ciekawa pod względem formy lampa, która idealnie oświetli dziecięcy pokój bądź gabinet, będący miejscem do pracy. Dostępna w miętowym odcieniu, doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Druciana oprawa i widoczna żarówka przykuwają uwagę i dodają niezwykłego uroku każdemu pomieszczeniu. Oryginalny i nietypowy kształt sprawią, że będzie to wyjątkowa ozdoba każdego pomieszczenia.

Lampa biurkowa Picolo.

Z kolei lampa biurkowa TH Lighting Retro zaskakuje swoją nietypową formą i dodaje charakteru aranżowanej przestrzeni. Metalowy drut, na końcu którego znajduje się żarówka, podkreśla loftowy charakter wnętrza. Lampa ta idealnie również sprawdzi się w stylu retro. Niezwykle prosta forma zachwyca, a brak abażuru powoduje, że dane pomieszczenie będzie doskonale oświetlone. Warto dodać, że dzięki tej lampie z przyjemnością będą mogli Państwo pracować do późnych godzin nocnych.

Lampa biurkowa Retro.

Ostatnią propozycją, którą dla Państwa przygotowaliśmy jest lampa stołowa Tora. Produkt ten dedykowany jest osobom, które nie boją się innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych. Metalowy drut w kształcie trapezu, okalający widoczną żarówkę, to bardzo nietypowe rozwiązanie, które z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Lampa stołowa Tora z pewnością wzbudza zachwyt i zaskakuje...

Lampa stołowa Tora.