Dodatkowe oświetlenie wnętrza nie tylko pomaga budować nastrój, ale także pełni rolę praktycznego dodatku, który buduje strefy i ułatwia codzienne czynności. Lampki ustawione na blacie biurka są niezbędne dla ucznia. Niewielkie lampy stołowe znajdują także zastosowanie w jadalni, salonie oraz oczywiście w sypialni, gdzie pełnią funkcję lampek nocnych.

Najmodniejsze lampki stołowe

Nasz sklep oferuje lampy stołowe w wielu stylach, kolorach, formach. Są tu dekoracyjne lampki, dające przyjemne, rozproszone światło, idealne, by stworzyć wyjątkową atmosferę we wnętrzu, jak i doskonale uformowane oświetlenie, którego żarówka w barwie zbliżonej do koloru światła dziennego jest niezbędnym elementem do czytania czy odrabiania lekcji.

Proste i funkcjonalne lampki

Dużą popularnością cieszą się nasze lampki z kolekcji biało-drewnianych lamp. Pasują do wielu stylistyk - ich prosty, naturalny design doskonale wpisze się w najpopularniejsze aranżacje, zarówno nowoczesne i minimalistyczne, jak i skandynawskie czy eko. Abażur, na solidnej i designerskiej podstawie z drewna, z zewnątrz pokryty jest wysokiej jakości tkaniną, która subtelnie rozprasza światło. Wykończony od wewnątrz przezroczystą folią PVC, nie traci kształtu, zachowując swą oryginalną formę.

Co istotne, te piękne, designerskie lampki występują w większej kolekcji, wśród której dostępnej są także lampy wiszące i plafony. Dzięki temu w jednym wnętrzu, np. w pokoju dziecięcym czy sypialni, możemy stworzyć harmonijne i modne aranżacje świetlne.