Chcesz w nowatorski sposób oświetlić swój salon? Marzysz o niebanalnym oświetleniu, które dodatkowo ozdobi wnętrze? Doskonale trafiłeś! W naszej rozbudowanej kolekcji lamp wiszących, mamy kilka ciekawych i oryginalnych produktów, które doskonale wpiszą się w nowoczesne wnętrze. Sprawdź naszą ofertę i zainspiruj się!

Lampa sufitowa, plafon Galaxy 1645 TK Lighting to idealne oświetlenie pomieszczeń w stylu industrialnym bądź loftowym. Produkt ten dedykowany jest osobom, które nie boją się odważnych aranżacji. Lampa ta posiada aż cztery źródła światła, dzięki czemu doskonale oświetli salon. Cztery abażury o różnej wielkości i o różnym kształcie z pewnością podkreślą charakter wnętrza. Ich druciane wykończenie w połączeniu z metalowymi meblami i odsłoniętymi kablami prezentować się będą surowo i nowocześnie. Niewielkie, drewniane elementy lampy ocieplają jej wizerunek, sprawiając, że prezentuje się bardzo wyjątkowo.

Kolejną naszą propozycją jest lampa wisząca Bilbao ZK-3 nr 3896. Metalowy stelaż w kolorze czarnym idealnie będzie pasować do wnętrz loftowych. Ciekawa forma abażurów w kształcie sprężyn z pewnością przykuje uwagę każdego gościa! Lampa posiada trzy źródła światła, zawieszone na metalowej listwie w kolorze czarnym.

Ostatnią naszą propozycją jest lampa wisząca Cristal Gray 3pł. TK Lighting. Intrygujący kształt i nietypowa konstrukcja abażurów stanowić będzie oryginalny element wnętrza. Każdy z nich pokryty jest w części tkaniną, co sprawia, że lampa ta zyskuje niebanalny wygląd. Oświetlenie to posiada trzy źródła światła, rozwieszone na różnych wysokościach. Produkt dostępny jest w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym, dzięki czemu wpiszę się w każdą aranżację wnętrza.