Światło pełni ważną funkcję w mieszkaniu. Wpływa na nasze samopoczucie i efekty pracy. Wybierając kinkiet, musisz pamiętać, że jego główną funkcją jest stworzenie klimatu. Światło padające na ścianę, nie rozprasza uwagi i pozwala odpocząć oczom po całym dniu w pracy. Kinkiet może również stanowić dekorację, podkreślając jednocześnie charakter wnętrza pomieszczenia.

W naszej ofercie dostępne są nowości. Sprawdź i zainspiruj się.

Kinkiet Relax dostępny w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym to nowoczesne i eleganckie oświetlenie, które doda szyku wnętrzu. Prosta forma dopasuje się do każdego nowoczesnego wnętrza. Możliwość regulowania padania kąta światła to ogromny atut produktu. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach industrialnych. Kinkiet ten pokryty jest z zewnątrz abażurem, z wysokiej jakości tkaniny. Dzięki temu oświetlenie to zyskuje na wyglądzie. Wnętrze abażuru pokryte jest przezroczystą folią PCV, przez co kinkiet nie odkształca się, wyglądając zawsze perfekcyjnie. Wykonany z metalu i elementów drewnianych, idealnie sprawdzi się we wnętrzach loftowych.

Kinkiet Relax.

Z kolei kinkiet Cantos idealnie komponować się będzie we wnętrzu o stylu glamour. Refleksy z kryształów pięknie oświetlać będą wnętrze. Lampa ta świeci mocnym i jasnym światłem, dzięki czemu oświetli całe wnętrze. Perfekcyjnie prezentować się będzie w nowoczesnych, a także industrialnych wnętrzach.

Kinkiet Cantos.

Innym rodzajem oświetlenia jest kinkiet Ibros, który doskonale sprawdzi się jako oświetlenie łazienkowe. Prosta konstrukcja spełnia swoją funkcję. Źródło światła oświetla całą łazienkę i jest przyjemne dla oczu. Kinkiet ten idealnie prezentować się będzie nad lustrem łazienkowym. Czarna listwa o prostej konstrukcji znakomicie komponować się będzie w każdej łazience.

Kinkiet Ibros.

Okrągły kinkiet Faeto rewelacyjnie oświetlać będzie korytarz bądź schody. Ciekawym rozwiązaniem może być wykorzystanie go jako oświetlenia bocznego w salonie lub pokoju dziennym. Oryginalny i niespotykany wygląd to kolejny atut tego produktu. Biało-szary kolor niezwykle komponować się będzie z industrialnym wnętrzem. Wykonany z metalu i z akrylu służyć będzie domownikom przez wiele lat.

Kinkiet Faeto.