Pomidorki koktajlowe, bazylia, papryczki chilli... A to wszystko prosto z salonu! Brzmi ciekawie? Przedstawiamy inteligentny ogródek domowy, dedykowany zabieganym ogrodnikom. Inteligentny ogródek zamknięty w formie eleganckiego i minimalistycznego pojemnika, o zaokrąglonych rogach,  będzie idealną propozycją do nowoczesnych wnętrz. Sprawdź naszą ofertę inteligentnego ogródka domowego i zainspiruj się!

Smart Garden 3

Smart Garden 3 to Twój ogródek domowy, o prostej zasadzie działania Click & Grow. Smart Garden to system samonawadniający z modułową lampą LED. Elegancka obudowa doskonale prezentuje się w każdej kuchni. System Smart Garden zaopatrzy cię w świeże rośliny i zioła, będąc jednocześnie idealną dekoracją wnętrza. Zestaw początkowy Smart Garden 3 składa się z eleganckiej bazy ogrodowej oraz 3 kapsułek z bazylią. Kapsułki wystarczy umieścić w bazie i już można cieszyć się z rosnących ziół. Kapsułki są wymienne. Jak to działa? Każdy Smart Garden podsiada lampy LED, które w połączeniu z inteligentnym podłożem Smart Soil zawartym w kapsułkach, czyni uprawę niemal niezawodną. Podłoże Smart Soil jest w 100% bezpiecznym materiałem, dostarczającym roślinom odpowiednią porcję tlenu, wody i substancji odżywczych. Ponadto, co bardzo istotne, nie zawiera pestycydów, fungicydów, hormonów, ani żadnych innych szkodliwych substancji. Podłoże zostało stworzone tak, aby uwalniać składniki odżywcze, zgodnie z cyklem życia rośliny, utrzymując odpowiednie pH gleby. 

Smart Garden 9

Smart Garden 9 składa się z eleganckiej bazy ogrodowej oraz 9 kapsułek z nasionami (3x bazylia, 3x sałata, 3x pomidor). Kapsułki są wymienne i umożliwiają uprawę ponad 30 rodzajów roślin - jadalnych i ozdobnych. Pojedynczy zestaw uzupełniający zawiera 3 kapsułki z podłożem i nasionami. Dostępne są: bazylia, chili, pomidor koktajlowy, pietruszka, mięta pieprzowa, poziomka, rukola, niecierpek waleriana, szczypiorek, kolendra, celozja, chaber, koperek, lawenda, gorczyca sarepska, sałata, róża stulistna, oregano, petunia, fioletowa papryka chili, sałata rzymska, rozmaryn, smagliczka nadmorska, bazylia tajska, tymianek, słodka żółta papryka, majeranek, szałwia.