Biel i drewno to zestawienie, które chętnie stosowane jest w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. Ciekawym ich uzupełnieniem będą nasze nowoczesne lampy sufitowe z drewna z białym kloszem, które zapewnią pięknie rozproszone oświetlenie salonu czy sypialni, urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami.

Lampy sufitowe

Lampy sufitowe i plafony są często wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach. Nie przytłaczają przestrzeni, dając jednocześnie doskonałe światło, doświetlające każdy zakątek pomieszczenia.

Lampa sufitowa świetnie prezentuje się w niewielkich pomieszczeniach, ale jest także polecana do przestronnych wnętrz, np. salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, w których stosuje się więcej niż jedną lampę.

Biel i drewno: modne lampy do nowoczesnych wnętrz

Nasze lampy sufitowe biało-drewniane zachwycają nowoczesnym designem. To proste, choć niezwykle efektowne oświetlenie sprawdzi się doskonale w modnych aranżacjach domów i mieszkań. To propozycja dla zwolenników stylu skandynawskiego czy eko - lampa wykonana z naturalnych materiałów doskonale wpisuje się w inspirowane przyrodą aranżacje.

Biały abażur lampy, pokryty wysokiej jakości tkaniną, pięknie rozprasza światło, a chroniąca go folia zabezpiecza przed odkształceniem i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Drewno uzupełnia te wyjątkowe lampy, nadając im szlachetności.

Lampy sufitowe biało-drewniane uzupełnić można o dodatkowe oświetlenie, niezbędne w salonie czy sypialni. Kinkiety oraz lampy stojące podłogowe i stołowe z tej samej kolekcji pozwolą stworzyć harmonijne i dekoracyjne aranżacje oświetleniowe.