Oprawy i żarówki świecowe, wyglądające jak świeczniki, dostępne są w naszym sklepie oświetleniowym w wielu stylach i różnych formach. Oprawy w kształcie świeczki dostępne są w klasycznych kinkietach i żyrandolach, żarówki świecowe stanowią uzupełnienie lampy retro, dostępnej bez oprawy.

Oprawy i żarówki świecowe z naszego sklepu polecane są do klasycznie urządzonych, eleganckich wnętrz. Stanowią też doskonałą dekorację stylizowanych aranżacji glamour czy designerskiego miszmaszu wnętrz eklektycznych.

Oprawy w kształcie świeczek charakteryzują kinkiety retro, żyrandole kute czy inne lampy, przeznaczone do eleganckich, klasycznych wnętrz. Nadają aranżacji płomiennego blasku, zachwycają formą i szykiem.

Ciekawą część naszej oferty stanowią też lampy nowoczesne z oprawami w kształcie świecy; stylizowane i zaprojektowane z przymrużeniem oka pasują do modnych wnętrz utrzymanych w lekkim, młodzieżowym klimacie.

Żarówki świecowe można dokupić do posiadanych lamp i kinkietów. Mimo iż mają przypominać dekoracje z poprzednich epok, są to nowoczesne żarówki led, białe, przezroczyste bądź barwione. Żarówka świecowa pozwala stworzyć niebanalne dekoracje świetlne nie tylko w salonie czy sypialni, ale także na zewnątrz oraz w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, jak np. łazienki.